Lotnisko i zapowiedz halasow

Pozostałe tematy niedotyczące bezpośrednio spraw osiedla oraz nie pasujące do innych for.
Awatar użytkownika
Adam
Numer budynku i klatki: bud 1

Lotnisko i zapowiedz halasow

Post autor: Adam » wtorek 19 mar 2019, 01:23

:arrow: https://www.facebook.com/groups/Otwarte ... 0165737057
Szanowni Państwo!

Komunikat Polskich Portów Lotniczych:

15 marca 2019 na Lotnisku Chopina rozpoczniemy modernizację Drogi Startowej 11/29. Wymienimy część nawierzchni pasa startowego, wyremontujemy i zmodernizujemy niektóre drogi kołowania.

Tak szeroki, wykonywany raz na kilka lat zakres prac wymusi przeniesienie wszystkich operacji na jedną drogę startową, co niestety będzie wiązać się ze zwiększeniem liczby samolotów wykonujących starty i lądowania na drodze podejścia, przebiegającą nad Państwa Dzielnicą.

Za wszystkie niedogodności i utrudnienia związane z większym niż zazwyczaj hałasem nisko przelatujących samolotów chcielibyśmy Państwa bardzo gorąco przeprosić.

Prace, które zamierzamy podjąć są niezbędne, aby utrzymać na wysokim poziomie bezpieczeństwo wykonywanych na Lotnisku Chopina operacji lotniczych, a także dostosować nasz port do stale i dynamicznie rosnącego ruchu pasażerskiego

Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań aby wszystkie roboty zostały wykonane zgodnie z harmonogramem i zakończyły się w zakładanych terminach. Zakończenie zasadniczego, a tym samym najbardziej uciążliwego dla mieszkańców etapu prac modernizacyjnych planujemy na 30 czerwca 2019 roku.

Mamy nadzieję, że nasze argumenty spotkają się z Państwa zrozumieniem.
https://www.lotnisko-chopina.pl/

Dodatkowych informacji udziela:
Biuro Public Relations - pr@polish-airports.com

in5
Numer budynku i klatki: bud 1, kl 4 (74-99)

Re: Lotnisko i zapowiedz halasow

Post autor: in5 » środa 01 maja 2019, 12:17

Ostatnio to słychać :)

Awatar użytkownika
Adam

Post autor: Adam » środa 01 maja 2019, 17:21

Ja przestałem na to reagować już dawno, jakby mnie ktoś pytał czy to uciążliwe to bym powiedział, że w ogóle. Mieszkałem pod innym kątem to było dużo gorzej, a i tak akceptowalne. Najgorzej jak jest Jadwisin i tam dają gaz do dechy to jest srogo odczuwalne ;).

Awatar użytkownika
pablo
Numer budynku i klatki: bud 2

Post autor: pablo » czwartek 02 maja 2019, 00:34

To co teraz jest nad Włochami w związku z remontem pasa nad Ursusem jest standardem na co dzień - w okolicach Skoroszy (Leroj Merton, ul. Dzieci Warszawy etc.) jest chyba najgorzej. Ciekawe, czy CPK w ogóle powstanie.

Kupiec
Numer budynku i klatki: bud 2

Post autor: Kupiec » poniedziałek 03 cze 2019, 21:41

Dzień dobry, jestem zainteresowana zakupem mieszkania w budynku 2, w niedziele około 16-17 byliśmy z mężem obejrzeć okolicę i szczerze mówiąc stojąc na dworze hałas samolotów był potwornie odczuwalny :( Czy tak jest zawsze czy to faktycznie przez remont tego pasa? Czy Państwo zauważyliście różnicę?

Awatar użytkownika
Adam

Post autor: Adam » wtorek 04 cze 2019, 14:29

Jak z kimś rozmawiam przez telefon to słyszy, przy normalnym codziennym życiu zupełnie to nie przeszkadza i nie reaguje się na to, mieszkam w okolicy od kilku lat i nigdy mnie np. nie obudził taki samolot. Dużo gorsze są hałasy z ulicy jeśli ktoś jedzie na motorze.

in5
Numer budynku i klatki: bud 1, kl 4 (74-99)

Post autor: in5 » środa 05 cze 2019, 22:24

Mam wrażenie, że przed tym remontem było dużo ciszej

Odpowiedz